Nábytek Kelt
Rádce Obchodní podmínky Kontakty Nákup na splátky
Hlavní stránka

Nabytek KELT s.r.o. logo
Nabytek KELT s.r.o. logo

Kategorie

Dětský svět

Zadejte svojí e-mailovou adresu pro zasílání akčních nabídek a informací.

Sedací soupravy

Ať už je Váš obývací pokoj malý, velký či atypický, jistě v něm nemůže chybět pohodlná sedací souprava. Záleží jen na vás, zda dáte přednost sedačce látkové, kožené či rohové. V naší nabídce si vybere každý, ať už jsou jeho představy jakékoli.

Látkové sedací soupravy

Látkové sedací soupravy se vyskytují v našich domácnostech nejčastěji. Vyrábí se z příjemných a snadno udržovatelných materiálů jako je např. ALKANTARA a z ní vyrobené sestavy OLIVR, DOMINIK a VENESIA.

Rohové sedací soupravy

Většina rohových sedaček je univerzálně řešena, tudíž si majitelé mohou ustavit pravý či levý roh dle možností interiéru. Většina souprav je rozkládacích a mají praktické úložné prostory. Rohové sedací soupravy nabízíme v provedení látka nebo Eko-kůže. Na přání náročnějšího zákazníka můžeme sedací soupravy dodat v pravé kůži STANDARD nebo LUX. Jsou to kůže nejvyšší kvality patrné již na první pohled.

Luxusní sedací soupravy

Luxusní sedací soupravy nabízíme v několika variantách a to rozkládací, nerozkládací, s křesly nebo bez. Z kvalitních materiálů STANDARD a LUX jsou vyrobeny sedací soupravy jako např. ALDA, LEGIE, DAN nebo RON. Dále pak nabízíme sedací soupravy z přírodní lícované kůže v kombinaci se dřevem v podobě dubového masivu. Takto vyrobená je i SONIA, sestava GUSTAV nebo nevšední Chewergny.

Předchozí Stránka 1/17    123456789... Poslední Další

zpět | ▲ nahoru | ■ tisk